Psycho test

30. listopadu 2008 v 14:16 | Majunka |  Testíky
Toto je původní, nefalšovaný psychologický test. Je to příbeh jedné ženy. Když byla na pohřbu své matky, střetla se tam s mužem, kterého do té doby nikdy neviděla. Protože tento muž byl tak krásný a okouzlující, jak si vždy představovala, že by její vysněný muž měl být, okamžitě se do něho zamilovala. Protože však byla velmi stydlivá, nezeptala se ho na jeho telefonní číslo, ani kde bydlí. O pár dní později tato žena zavraždila svoji sestru...
Otázka zní:
Jaký byl motiv vraždy její sestry? Přemýšlejte prosím, a pokud nějaký motiv najdete, podívejte se dolů na odpověď. Pokud na žádný motiv nepříjdete, podívejte se také. Nedívejte se však na řešení ihned, zkuste přemýšlet!
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

ŘEŠENÍ:

Žena doufala, že se se svým milovaným chlapcem střetne opět na pohřbu. Pokud jste odpověděli správně, přemýšlíte jako psychopat. Tento test vytvořil jeden slavný americký psycholog, aby otestoval, zda někdo má mentalitu vraha. Drtivá většina uvězněných masových vrahů odpověděla na tento test správně. Pokud jste neodpověděli správně, je to pro vás dobrá zpráva - nemáte mysl psychopata a potenciálního vraha. Pokud vaši přátelé odpověděli na test správně, tak vám doporučuji, aby jste si od nich drželi odstup.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
BLOGlist